czwartek, 8 czerwca 2017

Rozdanie! Wygraj „Żniwiarza” Pauliny Hendel!

Jakiś czas temu opowiadałam Wam o „Żniwiarzu” Pauliny Hendel, który niestety nie przypadł mi do gustu (tu - recenzja). Ale wiem, że dużo osób ma bardziej pozytywne odczucia względem tej książki, dlatego dziś przychodzę do Was z rozdaniem, gdzie do wygrania będzie jeden jej egzemplarz. Może akuratnie osoba, do której trafi, zachwyci się lekturą :) 

Konkurs odbywa się na zasadzie rozdania. Aby wziąć w nim udział należy być publicznym obserwatorem mojego bloga, udostępnić baner konkursu (na blogu, Instagramie, Facebooku lub Google+) oraz podać adres email w razie wygranej. Komentarze zostawiajcie pod tym postem do 30 czerwca. Będzie mi również miło, jeśli zaobserwujecie mnie na Instagramie lub polubicie fanpage bloga na Facebooku, ale nie są to warunki obowiązkowe :) 

Przykładowe zgłoszenie:
Zgłaszam się!
Obserwuję bloga jako: 
Udostępniam baner: (link)
Adres e-mail:
Obserwuję na Instagramie: (opcjonalnie)
Lubię na Facebooku: (opcjonalnie)

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jestem ja, autorka bloga Zaksiążkowana.
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Czwarta Strona.
3. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki Żniwiarz. Pusta noc.
4. Konkurs trwa od  8 do 30 czerwca br. do godz. 24.00. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
5. Zwycięzca zostanie wylosowany do tygodnia od daty zakończenia konkursu, a wyniki zostaną ogłoszone na blogu. Wygrywa jedna osoba.
6. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej e-mailem, a jeśli w ciągu pięciu dni nie otrzymam odpowiedzi zwrotnej, zostanie wylosowana kolejna osoba.
7. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest obserwacja bloga Zaksiążkowana, udostępnienie baneru konkursu oraz zgłoszenie się pod tym postem w wyznaczonym terminie.
8. Zwycięzca musi posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski, nie wysyłam nagród za granicę.
9. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr4, poz.27 z późn.zm.).
10. Zgłoszenie się do rozdania jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Niech moc będzie z Wami!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz